Досягнення та здобутки Університету про які варто згадати

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Досягнення та здобутки Університету про які варто згадати

Досягнення та здобутки Університету про які варто згадати:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого отримав почесне звання «Лідер вищої освіти» та золоту медаль у номінації «Інтеграція вітчизняної науки і освіти у міжнародний простір», на Міжнародній виставці «Освіта та кар’єра 2023»

Університет вперше увійшов до QS World University Rankings by Subject 2023: Law & Legal Studies.

Університет вперше увійшов до «UI GreenMetric World University Rankings» та є одним з лідерів серед гуманітарних Університетів України, які увійшли до рейтингу та єдиним представником спеціалізованих юридичних ЗВО України.

В Університеті відкрито сучасний багатофунціональний коворкінг спейс

За даними Державної служби якості освіти України Університет увійшов до переліку закладів вищої освіти з найнижчим «незначним» ступенем ризику у 2023 році.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого – лідер серед ЗВО України за кількістю студентів, зарахованих за державним замовленням за спеціальністю 081 «Право».

Університет вдруге поспіль став лідером за кількістю студентів, які пройшли відбір до Антикорупційної школи НАБУ.

Університет увійшов до міжнародного консорціуму закладів вищої освіти і разом із партнерами виграв два гранти у рамках програми Еразмус+

Відкрито Центр правового забезпечення євроатлантичної інтеграції, який буде функціонувати у структурі Університету.

Університет успішно пройшов акредитацію освітньої програми «Право» за спеціальністю 081 Право першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Випускники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого очолили чотири Спеціалізовані прокуратури у сфері оборони.