Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого вдруге поспіль став лідером за кількістю студентів, які пройшли відбір до Антикорупційної школи НАБУ

Багато років поспіль Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого – один із найавторитетніших закладів вищої освіти України, обсяг знань і ділові якості студентів та випускників вишу були та залишаються своєрідним еталоном підготовки фахівців у сфері юриспруденції.

Цими днями наш Університет вчергове підтвердив цей факт, ставши лідером серед закладів вищої освіти України за кількістю учасників, які пройшли відбір до четвертої Антикорупційної школи НАБУ. На 50 учасників, серед яких 17 студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого – переможців відбору та фіналістів Всеукраїнського антикорупційного муткорту 2022 року – чекають 5 днів дискусій, майстер-класів, практичних завдань та творчих проєктів. Середній вік учасників — 20 років, серед них 29 дівчат та 21 хлопець. Минулоріч

Пишаємося нашими студентами, які своїми успіхами та досягненнями примножують славу Університету, бажаємо їм натхнення до нових знань. Сподіваємось, що вони і надалі працюватимуть над своїм особистим, освітнім та професійним удосконаленням. Адже саме від молоді залежатиме успішне майбутнє нашого суспільства!

Антикорупційна школа НАБУ  2023 — освітній проєкт, що вже вчетверте реалізується Національним бюро. Це унікальна можливість дізнатися більше про топкорупційні розслідування, познайомитися з провідними міжнародними експертами, довідатися про секрети створення антикорупційних проєктів та зробити власний, а також потрапити на стажування до детективів Національного бюро. Проєкт реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) – провідної антикорупційної програми підтримки в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії.

Ми цінуємо наших партнерів НАБУ, які працюють з молоддю, і їхні найкращі фахівці діляться своїми знаннями та досвідом зі студентами. Тож бажаємо учасникам Антикорупційної школи натхнення і наполегливості у виконанні щоденних завдань, а спікерам – цікавих та плідних дискусій.