uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Навчально-спортивний комплекс

Навчально-спортивний комплекс

м. Харків, 61033, вул. Григорія Сковороди, буд. 104

тел.: + 38 (057) 757-71-69

Відео Навчально-спортивного комплексу

Матеріально-технічна база Університету включає досить розвинену спортивну  інфраструктуру, яка має важливе значення для розвитку спорту в Університеті. Це понад 50 спортивних майданчиків, три басейни, тренажерні зали, зали боксу та кікбоксингу, зали боротьби дзюдо і самбо, вільної і греко- римської, гімнастичні зали, футбольний стадіон, майданчик для гри в пляжний волейбол, гімнастичні площадки і багато інших.

Для студентів і співробітників Університету працює 8 професійних спортивних клубів та 27 спортивних секцій з різних видів спорту. Їх завдання – популяризація спорту і здорового способу життя, профілактика шкідливих звичок, а також залучення населення Харкова і Полтави до занять фізичною культурою і спортом.

 В Університету створюються максимально комфортні умови для поєднання процесу навчання і занять фізичною культурою і спортом, як на аматорському так і професійному рівні. Різнобічний розвиток особистості студента це один з пріоритетів у виховання майбутніх юристів.  Кожен студент  може спробувати себе в кількох спортивних секціях, оволодіти технікою плавання різними способами, навчитися постояти за себе на секції самбо або боксу, або у вільний час пограти в футбол з одногрупниками, а в теплу пору року можна насолодіться грою в пляжний волейбол та ін.

Спортивні зали, майданчики і басейни навчально-спортивного комплексу постійно модернізуються і відповідають усім міжнародним нормам. У 2020 році відкрито зал боксу та кікбоксингу і майданчик для гри в пляжний волейбол.

НСК університету робить вагомий внесок у розвиток спорту в Україні. На його спортивних майданчиках регулярно на найвищому рівні проходять регіональні, всеукраїнські та міжнародні чемпіонати й змагання з різних видів спорту,  в яких беруть участь і студенти Університету,  прославляючи ім’я вишу і України.

Інформація Навчально-спортивного комплексу

Спортивні клуби

Спортивні секції

Розклад занять клубів та секцій