Відповіді на нагальні питання в юридичній площині.

За останні декілька тижнів світ змінився і вже ніколи не буде таким як раніше. Ситуація в Україні вплинула на весь світ, а життя українців зазнало радикальних змін.

У таких реаліях Комісія з питань юридичної освіти та обізнаності, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Асоціація юридичних клінік України – АЮКУ та за підтримки: Міністерства освіти і науки України, OSCE Project Co-ordinator in Ukraine (Координатора проектів ОБСЄ в Україні) об’єднують свої зусилля та розпочинають спільний проект з роз’яснювальної правової допомоги.

1. Вебінар на тему «Мобілізація громадян України в умовах воєнного стану»

Експерт: Лілія Амелічева, д.ю.н., доцент, керівник юридичної клініки та професор кафедри цивільного права і процесу Донецького національного університету імені Василя Стуса.

2. Вебінар на тему «Мобілізація громадян в умовах воєнного стану: хто не може бути мобілізований».

Експерт: Тетяна Шолкова, адвокат, к.ю.н., доцент, завідувач Навчальної лабораторії «Юридична клініка» ННІ права Державного податкового університету.

3. Вебінар на тему «Цивільні та житлові правовідносини в умовах воєнного стану. Фіксація їх порушення та судовий захист»

Експерт: Костянтин Гусаров, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, завідувач кафедри цивільного процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

4. Вебінар на тему «Трудові відносини в умовах воєнного стану: робочий час та оплата праці»

Експерт: Олег Ярошенко, д.ю.н., професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, проректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

5. Вебінар на тему «Укладання, зміна та розірвання трудового договору в умовах воєнного стану» відбудеться у вівторок».

Експерт: Марина Пижова, д.ю.н., в.о. проректора з наукової роботи та рекрутації Державного податкового університету.

6. Вебінар на тему «Сили територіальної оборони Збройних сил України: статус, права, переваги та пільги».

Експерт: Ігор Куц, адвокат, Голова Адвокатського об’єднання UL&LC.

7. Вебінар на тему «Біженство та тимчасовий захист: що варто знати».

Експерт: Тетяна Анакіна, к.ю.н., доцент кафедри права ЄС Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

8. Вебінар на тему «Перетин державного кордону в умовах воєнного стану та перебування в країнах ЄС: практичні поради».

9. Вебінар на тему «Мобілізація учасників освітнього процесу».

Експерти: Людмила Руденко, к.ю.н., доцент, керівник юридичної клініки, доцент кафедри адміністративного, господарського права та фінансово-економічної безпеки Сумського державного університету;

Юлія Матвєєва, к.ю.н., керівник «Правничої клініки», викладач факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія».

10. Вебінар на тему «Дистанційна робота в умовах воєнного стану».

Експерт: Олена Луценко, кандидатка юридичних наук, доцентка кафедри трудового права НЮУ ім. Ярослава Мудрого

11. Вебінар на тему «Соціальний захист населення України в умовах воєнного стану».

Експерт: Олег Ярошенко, доктор юридичних наук, професор кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

12. Вебінар на тему «За законами воєнного часу»: ч.1: Цивільні особи.

Експерт: Юрій Пономаренко, доктор юридичних наук, завідувач кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

13. Вебінар на тему «За законами воєнного часу»: ч.2: Військовослужбовці

Переглянути записи відеолекцій, також, можна на Ютуб каналі Комісії з питань юридичної освіти та обізнаності за посиланням.

Якщо Ви маєте питання в юридичній сфері з приводу ситуації, яка склалася зараз в Україні і хочете отримати кваліфіковане роз’яснення, заповніть форму за посиланням.