Культурно-просвітницький центр (Палац студентів)

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Студентам > Дозвілля > Культурно-просвітницький центр (Палац студентів)

Галенко Ігор Леонідович

Dv_st@nlu.edu.ua
(057) 757-79-84

Художній керівник, головний режисер

У серпні 2004 року відкрився Палац студентів Національного юридичного Університету імені Ярослава Мудрого.

Коли в стінах Університету утворилось творче коло талановитих виконавців (студенти і викладачі), а поруч з ними ще більш талановиті керівники колективів В’ячеслав Сергійович ПалкінОлександр Ісакович Литвинов, ректором Університету Василем Яковичем Тацієм, було прийнято рішення про створення професійного Театру-студії Університету. Це унікальний заклад за формою і змістом, перший і єдиний в Україні.

Студенти і викладачі отримали можливість розвивати свої таланти у прекрасному технічно обладнаному залі. Деякі з них виросли в професійних артистів, які були відзначені нагородами та званнями.

Кожен рік  в театр приходять талановиті студенти, які з задоволенням займаються улюбленою справлю, ростуть професійно, всебічно розвиваються. Вони беруть учать у Всеукраїнських, Міжнародних фестивалях-конкурсах, здобувають високі нагороди і звання. Університет  пишається студентами, випускниками, які є не тільки успішними юристами,  а також і відомими артистами в Україні та за її межами.

Театр працює над збереженням і розвитком загальноосвітній і національних культурних традицій, залучення до них глядацької аудиторії в Україні та за її межами, створення умов для зростання творчого потенціалу і професійної майстерності студентів.

Основним видом діяльності Театру є створення концертів, театральних вистав та інших видів виступів.

Одна з головних форм роботи Палацу – це культурно-освітня та творча робота художніх колективів та окремих виконавців, з метою популяризації набутків української та світової культури серед студентства та всього населення Харкова і України.

Культурно-просвітницький центр

61024 м. Харків, вул. Григорія Сковороди, 88