Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого увійшов до світового рейтингу університетів «UI GreenMetric 2023»

«UI GreenMetric World University Rankings» з 2010 року оцінює університети в усьому світі за шістьма показниками: середовище та інфраструктура, енергетика та зміна клімату, управління відходами, водні ресурси, транспорт, екологічна освіта та наукові дослідження. Основна увага світового рейтингу університетів UI GreenMetric спрямована на ефективну реалізацію цілей сталого розвитку й підвищення поінформованості університетів про цей процес.

У цьогорічному рейтингу взяли участь 1185 університетів з 84 країн світу, зокрема до рейтингу увійшли 19 українських ЗВО.

Національний юридичний університет вперше увійшов до «UI GreenMetric World University Rankings» та є одним з лідерів серед гуманітарних Університетів України, які увійшли до рейтингу та єдиним представником спеціалізованих юридичних ЗВО України.

Перше місце в рейтингу «UI GreenMetric 2023» посів Вагенінгенський університет (Wageningen University & Research»), який знаходиться в Нідерландах (набрав 9500 балів). На другому місці знаходиться Університет Ноттінгем Трент (Nottingham Trent University) у Великій Британії (9475) і третім є – Трірський університет прикладних наук (Umwelt-campus Birkenfeld (trier University of Applied Sciences) в Німеччині (9450). Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого має у своєму активі 3070 бали.
Рухаймося далі!