Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет вперше увійшов до QS World University Rankings by Subject 2023: Law & Legal Studies

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого вперше увійшов до QS World University Rankings by Subject 2023: Law & Legal Studies, який є ключовим незалежним показником ефективності та репутації університетів на світовій арені.

QS World University Rankings (іншими словами рейтинг найкращих університетів світу) – глобальне дослідження та створений на його основі рейтинг найкращих вищих навчальних закладів світового значення за показником їх досягнень у галузі освіти і науки. QS World University Rankings вважається одним із найбільш впливових глобальних рейтингів університетів світу і ґрунтується на оцінках якості навчання, досліджень, міжнародної співпраці, репутації в академічному середовищі та оцінці роботодавців випускників університету.

Це величезна перемога для нашого Університету, яка підтверджує високий рівень нашої освіти та наукових досягнень!

Рейтинг за предметами (сферами/галузями) складається щорічно, щоб допомогти майбутнім студентам визначити провідні університети з певного предмету/галузі.

Рейтинг 2023 загалом охоплює 54 дисципліни, згруповані у п’ять широких предметних областей. У цьогорічному рейтингу QS World University Rankings by Subject 2023 Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (Yaroslav Mudryi National Law University) увійшов у рейтинг ЗВО світу саме у сфері права та юридичних досліджень «Law & Legal Studies», зайнявши місце з 251 по 300 у світовому рейтингу з 352 кращих університетів світу, які потрапили до рейтингу. Крім того, Університет став другим університетом України після КНУ імені Тараса Шевченка, який досяг світового визнання у названій сфері. Першу трійку посідають Harvard University, University of Oxford, University of Cambridge, тож нам є на кого рівнятися.

Ми вдячні всім студентам та випускникам, викладачам та науковцям Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, які працюють над тим, щоб наш Університет залишався провідним університетом у сфері права в Україні та підкорював світові рейтинги!

Ми пишаємося нашими досягненнями і з нетерпінням очікуємо нових викликів та можливостей!