Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого очолили чотири Спеціалізовані прокуратури у сфері оборони

Керівником Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону став Микола Мерет, Центрального регіону — Микола Синельников; Східного регіону — Віталій Вдовитченко; Південного регіону — Андрій Глумаков.

Пріоритетними напрямками роботи спецпрокурорів є – протидія злочинам у сфері національної безпеки, бюджетній сфері, оборонно-промисловому комплексі, у сфері державних закупівель, а також, боротьба з правопорушеннями, пов’язаними із незаконним використанням майна і техніки та захист інтересів держави у військовій та оборонній сфері.

Микола Мерет в органах прокуратури з 2009 року. Працював на різних посадах у прокуратурах усіх рівнів. До призначення був заступником керівника Львівської обласної прокуратури.

Микола Синельников – учасник АТО, заохочений Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». У органах прокуратури з липня 2007 року. Працював на посадах всіх рівнів. До призначення очолював Пустомитівську окружну прокуратуру.

Віталій Вдовитченко в органах прокуратури з 2004 року. Працював на різних посадах у прокуратурах усіх рівнів. До призначення очолював Спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Андрій Глумаков в органах прокуратури з 2004 року. До призначення очолював Спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.

Пишаємося нашими випускниками, вітаємо з призначенням на відповідальні посади та бажаємо плідної роботи на благо українського народу та України!