Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет увійшов до переліку закладів вищої освіти з найнижчим «незначним» ступенем ризику у 2023 році

Державна служба якості освіти України визначила ступені ризику суб’єктів господарювання у сфері вищої освіти в 2023 році. З-поміж 290 закладів вищої освіти до суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику належать 28 (10%), середнім — 186 (64%), а з незначним — 76 (26%).

Національний юридичний університету імені Ярослава Мудрого включено до переліку закладів вищої освіти з «незначним» ступенем ризику. Що свідчить про стійкість Університету у складних умовах воєнного стану та тенденцію до розвитку, впровадження нових освітніх програм та вдосконалення інформаційних ресурсів Університету.

До критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері вищої освіти, належать:

1. чисельність здобувачів вищої освіти за останні три роки;
  2. кількість науково-педагогічних (педагогічних) працівників, працевлаштованих за основним місцем роботи;
  3. стан оприлюднення на офіційному веб-сайті закладу вищої освіти визначених законодавством документів та інформації;
  4. кількість порушень вимог законодавства у сфері вищої освіти, виявлених за результатами заходів державного нагляду (контролю), проведених протягом останніх п’яти років, що передують плановому періоду;
  5. наявність відокремлених структурних підрозділів;
  6. наявність іноземних здобувачів вищої освіти;
  7. частка неакредитованих спеціальностей, освітніх програм.

Віднесення суб’єкта господарювання до високого, середнього або незначного ступеня ризику здійснюється з урахуванням суми балів, нарахованих за всіма критеріями, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2018 № 982 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері вищої освіти та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою якості освіти».

Дякуємо нашим захисникам за можливість розвиватися, навчати та навчатися!

Повний перелік закладів вищої освіти за ступенями ризику у 2023 році