Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Загальна інформацiя > Корпоративна культура та академічна доброчесність > Комісія з запобігання, попередження та боротьби з сексуальними домаганнями і дискримінацією

Голова комісії:

Дахова Ірина Іванівна

доцентка кафедри конституційного права України

i.i.dahova@nlu.edu.ua

З метою запровадження дієвого механізму врегулювання конфліктних ситуацій, пов’язаних із дискримінацією та сексуальними домаганнями у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого Наказом ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого №23 від 11січня 2021 р. (далі – Наказ) створено Комісію з запобігання, попередження та боротьби із сексуальними домаганнями і дискримінацією (далі – Комісія).

Згідно з Положенням «Про політику запобігання, попередження та боротьби з сексуальними домаганнями і дискримінацією в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого», якщо працівник/аспірант/здобувач освіти або працівниця/аспірантка/здобувачка освіти вважають, що до них в Університеті було порушено Політику запобігання, попередження та боротьби з сексуальними домаганнями та дискримінацією, він або вона можуть подати відповідну скаргу.

Скарга може бути вручена безпосередньо або надіслана на електронні поштові скриньки ректора, проректорів, директорів інститутів/деканів факультетів, завідувачів кафедрами, керівників інших структурних підрозділів, голови Комісії, керівника Соціально-психологічної лабораторії, начальника відділу кадрів, голови Студентського Сенату, студентського омбудсмена, а також на електронну скриньку Комісії за електронною адресою: stopdiscrimination@nlu.edu.ua

Комісія з запобігання, попередження та боротьба з сексуальними домаганнями і дискримінацією

м. Харків, вул. Григорія Сковороди, 77

stopdiscrimination@nlu.edu.ua