uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Контрактна форма навчання в НЮУ: все, що ви хотіли знати.

Що таке контрактна форма навчання?

У  разі зарахування  на  навчання  за  рахунок  коштів  фізичних  або юридичних осіб (за контрактом) додатково укладається договір між Університетом та фізичною або юридичною особою, яка замовляє платну освітню послугу для себе або для іншої особи, беручи на себе фінансові зобов’язання щодо її оплати. Стипендіальне забезпечення таких осіб не здійснюється.

Які умови потрібно виконати, щоб вступити на контрактну форму навчання до НЮУ на 1-й курс?

Для вступу на 1-й курс для здобуття ступеня бакалавра за спеціальностями 081 «Право», 293 «Міжнародне право» необхідно мати щонайменше 140 балів (за результатами складання НМТ або сертифікатів ЗНО 2019-2021 років). Для спеціальності 051 «Економіка» конкурсний бал має бути не менше 100. Виконати інші умови згідно з Правил прийому з дотриманням визначених строків.

Для вступу на 1 курс для здобуття ступеня бакалавра за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» необхідно подати оригінали документів у визначені Правилами прийому терміни.

Для виконання вимог для зарахування вступників 2-го та 3-го курсів необхідно надати оригінали документів до відбіркових комісій відповідних факультетів.

Яка вартість навчання на контракті?

Вартість навчання для здобуття  ступеня  бакалавра за спеціальністю 081 «Право», 293 «Міжнародне  право», 262 «Правоохоронна діяльність» для громадян України становить:

 • за денною формою навчання 31200 грн. за один навчальний рік;
 • за заочною формою навчання 19500 грн. за один навчальний рік.

Які є можливості оплати освітніх послуг?

Фізична або юридична особа з якою укладається договір може обрати наступні види оплати навчання:

 • Щорічна (за 1 рік), за наступні курси можливо посеместрово (базовий контракт).
 • У разі обрання щосеместрової або інших термінів оплати, зверніться до відбіркової комісії для узгодження цих умов.

Чи змінюється вартість протягом терміну навчання?

Вартість навчання в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого фіксується в договорі на момент його укладання на ввесь строк навчання. Зміна вартості контракту чи індексація не здійснюється протягом всього строку навчання. Зверніть увагу ця інформація стосується виключно нашого Університету. Порядок обрахунку в інших ЗВО регулюється ними самостійно.

На яких факультетах є контрактна форма навчання?

Підготовка фахівців за ступенем бакалавр за спеціальністю 081 «Право» здійснюється на:

Факультеті прокуратури – денна форма навчання

Господарсько-правовому факультеті – денна форма навчання

Факультеті слідчої та детективної діяльності – денна форма навчання

Факультеті юстиції – денна та заочна форми навчання

Факультеті адвокатури – денна форма навчання

Підготовка  фахівців  за  ступенем  бакалавр  за спеціальністю  051  «економіка»  за  денною  і  заочною  формами  навчання здійснюється на господарсько-правовому факультеті.

Підготовка  фахівців  за  ступенем  бакалавр  за спеціальністю  293  «Міжнародне  право»  за  денною  і  заочною  формами  навчання здійснюється на міжнародно-правовому факультеті.

Підготовка  фахівців  за  ступенем  бакалавр  за спеціальністю  262  «Правоохоронна діяльність» за денною формою навчання здійснюється у Військово-юридичному інституті.

Для зарахування необхідно подати до відбіркової комісії того факультету, на який подана заява і планується вступ:

 1. Копія паспорта (id-картки) із документом, що підтверджує реєстрацію місця проживання
 2. Копія РНОПП (ідентифікаційний код)
 3. Копія військового квитка або приписного свідоцтва (для військовозобов’язаних)
 4. 4 фотокартки ¾
 5. Роздрукований і заповнений у двох примірниках договір про навчання (обирай свій договір про навчання в залежності від спеціальності): 051 «Економіка», 081 «Право», 293 «Міжнародне право».
 6. Роздрукований і заповнений у двох примірниках договір про надання платної послуги (обирай свій договір про надання освітньої послуги в залежності від курсу, форми навчання та термінів оплати):денна форма навчання, вступ на 1 курс;денна форма навчання, вступ на 2 курс;

  денна форма навчання, вступ на 3 курс;

  заочна форма навчання, вступ на 1 курс;

  заочна форма навчання, вступ на 2 курс;

  заочна форма навчання, вступ на 3 курс.

Чи можна подати документи на контракт до 29 серпня?

У зв’язку із військовою агресією російської федерації, що створила певні труднощі для транспортного сполучення та доступу до інтернет ресурсів, вступники, які подали заяви на небюджетні (контрактні) конкурсні пропозиції на 1,2,3 курси, а також вступники 1-го курсу, які бажають навчатися за кошти фізичних/юридичних осіб, після надсилання заяви в електронному кабінеті від сьогодні можуть надавати оригінали документів шляхом:

 1. Безпосередньо надавши їх до відбіркових комісій факультетів – адреси розташування відбіркових комісій.
 2. Шляхом надсилання поштовим зв’язком (Нова Пошта) з описом вкладень документів на адресу відбіркових комісій факультетів адреси факультетів – адреси розташування відбіркових комісій.
 3. Шляхом надсилання сканованих копій документів на електронні адреси факультетів (посилання на перелік електронних адрес факультетів), скріплених електронним цифровим підписом (для осіб з ТОТ та ОНТ допускається надсилання без ЕЦП).

При дистанційному поданні документів протягом трьох місяців після початку навчання необхідно подати оригінали документів до деканатів факультетів.

Якщо я вступив на контракт чи можу я в подальшому навчатися за кошти державного бюджету?

Переведення на місця, що фінансуються за рахунок державного бюджету відбувається в межах вступної кампанії (переведення на вакантні місця державного замовлення пільгових категорій) і в подальшому протягом навчання з урахуванням результатів складання екзаменаційних сесій.

Якщо в бакалавраті я навчався за кошти фізичних та юридичних осіб чи можу в магістратурі навчатися за кошти державного бюджету?

Джерела фінансування на різних ступенях вищої освіти не залежить одна від одної. Як правило, студенти що мали відмінні результати навчання в бакалавраті в результаті конкурсу в магістратуру вступають на місця, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету.