Освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»

Дмитро Бойчук

кандидат юридичних наук

керівник освітніх центрів

1. До компетенції освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» віднесено:
  • надання консультацій та сприяння в оформленні декларації заявника;
  • забезпечення консультування заявника щодо річного оцінювання (зразки тестових завдань, онлайн курсів, очних консультацій тощо);
  • сприяння проведенню річного оцінювання та державної підсумкової атестації заявника з української мови та історії України, видачі йому документів державного зразка про повну загальну середню освіту (відповідальний – Харківський науковий ліцей-інтернат «Обдарованість»);
  • організація оформлення документів заявника як вступника, проведення вступних випробувань
  • сприяння поселенню заявника на час проходження річного оцінювання, державної підсумкової атестації та проведення вступних випробувань до гуртожитку Університету.
  1. Керівник освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» здійснює комунікацію з Харківським науковим ліцеєм-інтернатом «Обдарованість» та сприяє у видачі вступникам, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія населених пунктів на лінії зіткнення та адміністративної межі документів державного зразка про повну загальну середню освіту на основі освітньої декларації.
  2. Комунікація керівника освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» з вступниками, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія, територія населених пунктів на лінії зіткнення та адміністративної межі здійснюється за допомогою офіційних контактів секретаріату приймальної комісії (офіційні телефонні номери та адреси електронної пошти в доменному імені @nlu.edu.ua). У випадку наявності технічних складнощів у таких здобувачів при використанні зазначених засобів звя’зку, керівник освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» здійснює таку комунікацію через альтернативні засоби зв’язку: месенджери “Telegram”, “WhatsApp”, “Viber”, “Signal”, додатки відео-конференцзв’язку “Zoom”, “Google Meet”, “MS Teams” тощо.
  3. Уповноваженим закладом загальної середньої освіти для проведення річного оцінювання та державної підсумкової атестації заявника з української мови та історії України, видачі йому документів державного зразка про середню освіту є Харківський науковий ліцей “Обдарованість” Харківського обласної ради.
Освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна»

м. Харків, вул. Григорія Сковороди, 77, ауд. 21-22

Тел. (057) 757-77-73; (057) 757-72-11