uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Умови зарахування за квотою № 2

Роз’яснення щодо особливостей зарахування вступників за квотою № 2 від відповідального секретаря приймальної комісії

0800311777 – безкоштовний багатоканальний номер служби підтримки вступників до нашого Університету

Ми будемо надавати індивідуальні консультації, роз’яснення та робити все можливе, щоб процес подачі документів був максимально зрозумілим та зручним. Тож, якщо бажаєш вступати до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та маєш підстави для вступу за квотою № 2, реєструйся за посиланням.

🔹 Квота 2 використовується при зарахуванні на 1 курс першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти за рахунок коштів державного бюджету. Квота 2 використовується за спеціальностями 081 «Право», 293 «Міжнародне право» за алгоритмом широкого конкурсу для відповідної категорії осіб.

🔸 До квоти 2 відносяться вступники:

 • з тимчасово окупованих територій, відповідно до Розпорядження КМУ від 7.11.2014 року або які переселилися з неї після 1 січня 2022 року (ТОТ) ПЕРЕГЛЯНУТИ;
 • особи, у яких місце проживання зареєстровано на особливо небезпечній території відповідно до наказу Міністерства реінтеграції окупованих територій № 75 від 25.04.2022 року (ОНТ) ПЕРЕГЛЯНУТИ;
 • Документом, що підтверджуватиме проживання на особливо небезпечній території вважатиметься: витяг з реєстру територіальної громади, сформований на порталі ДІЯ (не у застосунку), форма 13, витяг з державного демографічного реєстру. Можливість додавання інших документів, в т.ч. реєстрацію місця проживання батьків вступників – буде окреме роз’яснення МОН.

🔹 Особи з ТОТ можуть брати участь у конкурсі, якщо у них:

 • є документ державного зразка про повну загальну середню освіту;
  відсутній документ державного зразка про повну загальну середню освіту;
 • є результати національного мультипредметного тесту (ЗНО);
  відсутні результати національного мультипредметного тесту (ЗНО).

🔸 Особи з ОНТ можуть брати участь у конкурсі, якщо у них:

 • є документ державного зразка про повну загальну середню освіту;
 • є результати національного мультипредметного тесту (ЗНО);
 • відсутні результати національного мультипредметного тесту (ЗНО).

🔹 Заяви осіб, які мають документ про загальну середню освіту подаються через електронні кабінети з 29 липня 2022 року. Електронні кабінети вступників створюються на сайті за посиланням.

🔸 Особи з ТОТ, які не мають документ про повну загальну середню освіту особисто подають документи до відбіркових комісій через освітні центри «Донбас-Україна», «Крим-Україна» (отримання освітньої декларації).

🔹 Особи з ТОТ та ОНТ, які мають результати НМТ (сертифікати ЗНО 2019-2021 року) мають право обрати основу вступу: результати НМТ (ЗНО) або складання індивідуальної усної співбесіди.

🔹 Вступники, які за результатами широкого конкурсу за спеціальностями 081 «Право», 293 «Міжнародне право» не отримають рекомендацію для вступу за бюджетною формою навчання за квотою 2, беруть участь в конкурсі на місця державного замовлення в загальному конкурсі, а також можуть вступити на контрактну форму навчання.

🔸 Особи з ТОТ та ОНТ, які не мають результатів НМТ (ЗНО), проходять індивідуальну усну співбесіду з української мови, математики, історії України в Університеті. За їх вибором співбесіда відбувається в очному або дистанційному форматі.

🔹 Особи, які вступають з ОНТ на основі диплома молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра на 2 і 3 курси, які не мають результатів НМТ (ЗНО) можуть скласти індивідуальну усну співбесіду в університеті з української мови та історії України (очно або дистанційно за їх вибором).

🔸 При подачі документів через електронні кабінети вступник або особисто подає оригінал і копію документа, що підтверджує реєстрацію його місця проживання до відбіркової комісії факультету або засобом електронного зв’язку на пошту відбіркової комісії факультету, на який він подає заяву, надсилає скан копію такого документа, скріпленого КЕП (або КЕП батьків, у виключних випадках – без накладання КЕП).

🔹 У разі, якщо вступник подає заяву через електронні кабінети на декілька факультетів, він зобов’язаний надіслати підтверджуючі документи на електронні пошти кожного факультету. Не вчасно подані документи, які підтверджують наявність спеціальних умов, унеможливлюють право брати участь у конкурсі за квотою 2.

Зверніть увагу!

Для вступників, які вступатимуть в межах квоти 2 за результатами НМТ (ЗНО) прийом заяв триватиме до 16 серпня (подані після 16 серпня беруть участь у конкурсі на загальних засадах).

🔸 Електронні адреси відбіркових комісій університету:

☎️Вилцан Анастасія Олександрівна 067-893-58-49

 • господарсько-правовий факультет: fgosp@nlu.edu.ua

☎️Козак Вадим Анатолійович 067-853-23-74

 • факультет слідчої та детективної діяльності: investcrim@nlu.edu.ua

☎️Бойко Юлія Григорівна 068-252-48-96

☎️Сергієнко Аліна Анатоліївна 095-898-00-87

☎️Шапошник Анастасія Олександрівна 068-877-55-75

☎️

Відео щодо особливостей вступу за квотою, можна переглянути за посиланням.