Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні студенти, аспіранти, викладачі та співробітники Університету, щиро вітаю вас зі світлим святом Великодня!

День Христового воскресіння – це час, коли ми згадуємо про любов, милосердя, надію та віру, він наповнений відчуттям світлого спокою й об’єднання родини.

Цьогоріч, на жаль, знову багато сімей не зустрінуться за спільним багатим столом, не схилять голови у вдячній молитві, адже тисячі захисників і захисниць змушені боронити Батьківщину від російських окупантів далеко від дому.

Щиро вірю, Господь подарує їм захист від ворожої кулі, злих намірів ворога і спустить на них свою світлу благодать, очищення тіла й душі, силу і твердість у думках і діяннях.

Як юрист і людина з багатим досвідом знаю, що життя, здоров’я, гідність особистості є недоторканними для прогресивного суспільства, а милосердя, справедливість, рівність перед законом, готовність допомагати і захищати слабшого – його найбільші чесноти. Адже саме вони є мірилом демократичності, розвинутості, інтелектуальності народу. Всесвіт завжди тяжіє до миру, порядку, прогресу, новацій, продовження роду в сприятливих умовах. І якщо хтось не здатен зрозуміти високого задуму Божого, не може протистояти темряві й духовному занепаду всередині своєї душі, намагаючись залити ненавистю й руйнацією все навколо, то сам Творець допомагає відновити рівновагу, знищити зло, очистити справедливим вогнем землю від нечисті. Бо прийняття ближнього, чесність, безкорисливість, беззаперечна повага до чужого життя, здоров’я і вибору – це не просто ознаки сучасної нації, це запорука гармонії та миру в світі, продовження людського роду за Божою подобою.

Життя завжди перемагає смерть, весна щоразу бере гору над зимою, світло прокладає собі шлях крізь темряву. Знаю, Україна розквітне перемогою, зазолотиться житами, забринить мелодіями мирних пісень, і найлютіший ворог не стане на заваді. Бо за нами правда, справедливість і Бог!

Нехай це свято стане часом ще більшого єднання, ще міцнішої взаємопідтримки, ще гучнішої молитви про закінчення війни. Впевнений, разом ми зможемо подолати будь-які випробування та перешкоди на шляху до миру та процвітання.

Хай світле свято Божого Воскресіння принесе вам натхнення, радість, спокій, благополуччя й возз’єднання родин для розбудови щасливої суверенної України!

Христос воскрес!

Воїстину воскрес!