Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого увійшов до міжнародного консорціуму закладів вищої освіти і разом із партнерами виграв два гранти у рамках програми Еразмус+

Проєкт «Відкрита наука для української системи вищої освіти» (Open4UA) має на меті сприяння національній реформі у сфері відкритої науки (Open Science) та розробку механізмів оцінювання наукових досліджень. Координатор Національний університет «Львівська політехніка»

До команди переможців увійшли представники наукової спільноти Університету: проректор з наукової роботи Дмитро Лученко, Богдан Карнаух, Інеса Шуміло, Тетяна Цувіна, Наталія Філатова-Білоус та Андрій Євков. Виконання Проєкту дозволить підвищити доступність наукових результатів для професійної спільноти, здобувачів освіти та широкого загалу, а також забезпечить валідність в оцінюванні якості наукових досліджень.

Проєкт «Університетські центри європейської та євроатлантичної інтеграції: співробітництво заради безпеки» має на меті створення Центрів інтеграції ЄС/ЄА в українських ЗВО, які забезпечуватимуть підтримку процесу інтеграції до ЄС/ЄА. Координатор Львівський національний університет імені Івана Франка.

До складу команди, яка буде реалізовувати проєкт увійшов проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку нашого Університету Юрій Барабаш.

Основні напрямки діяльності Центрів: поширення спільних європейських цінностей та знань про законодавчу базу інтеграції ЄС/ЄА у ЗВО України на основі співпраці з європейськими ЗВО, які мають відповідний досвід; організація навчання студентів основам європейської ідентичності, змісту загальноєвропейських цінностей, правової бази ЄС та НАТО; організація навчання вчителів загальноосвітніх шкіл основам європейської ідентичності, змісту загальноєвропейських цінностей, правової бази ЄС та НАТО; проведення тренінгів для представників громадських організацій з основ діяльності ЄС та НАТО; забезпечення проекції результатів діяльності ЗВО на середню освіту, громадянське суспільство та ширше соціальне середовище.

Вітаємо колег із перемогами! Раді бути серед кращих українських та іноземних ЗВО, які сформували якісну команду науковців, які будуть працювати над реформуванням вищої освіти і вітчизняної науки відповідно до стандартів європейського освітнього та дослідницького середовища.