Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студент факультету Прокуратури Валерій Желнін і студентка Слідчо-детективного факультету Литвиненко Дарія визнані переможцями конкурсу «Краща наукова праця з проблематики муніципального права»

Академія праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») провела ІІІ Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця з проблематики муніципального права» з метою виявлення творчих та обдарованих науковців, які прагнуть долучитися до аналізу та вирішення проблемних питань удосконалення законодавства України про місцеве самоврядування.

За рішенням Комісії переможцями конкурсу визнані:

2 місце – Желнін Валерій Єгорович, студент 4 курсу факультету прокуратури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Тема роботи: «Недосконалість правового регулювання у частині сповіщення органів державної влади і органів місцевого самоврядування про проведення мирних зібрань, зокрема, і в умовах воєнного стану».

Науковий керівник: к.ю.н., доцент, доцент кафедри державного будівництва НЮУ імені Ярослава Мудрого Антон Чиркін.

3 місце – Литвиненко Дарія Ярославівна, студентка 2 курсу навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, спеціальності 081 «Право», Слідчо-детективного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Тема роботи: «Вплив запровадження правового режиму воєнного стану на діяльність органів місцевого самоврядування»

Науковий керівник: к.ю.н., доцент, доцент кафедри державного будівництва НЮУ імені Ярослава Мудрого Олексій Лялюк.

Вітаємо Переможців та їх наукових керівникіа з відзнакою роботи та бажаємо натхнення і подальших наукових успіхів