Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Троє студентів Університету отримали відзнаку «За успішну наукову роботу» на конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»

Троє студентів Університету отримали відзнаку «За успішну наукову роботу» на конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення»

Відбулася Підсумкова науково-практична конференція ІІІ-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини.

Конкурс та Конференцію було проведено в рамках проекту Програми розвитку ООН «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення» за підтримки Уряду Японії. У ньому взяли участь понад 100 учасників із закладів вищої освіти України

Відзнаку «За успішну наукову роботу» на конкурсі отримали студенти Національного юридичного Університету імені Ярослава Мудрого: Юлія Козьміна, (науковий керівник к.ю.н. доц. Аліна Муртіщева) Костянтин Христофоридіс, Дмитро Махтай. Їх наукові керівники отримали подяки від організаторів.

15 закладів вищої освіти, серед яких і наш Університет, які представлені переможцями Конкурсу та з яких надійшла найбільша кількість якісних робіт, удостоєні подяками організаторів Конкурсу.