Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулося урочисте вручення магістерських дипломів

4 січня 2024 року у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулись урочисті збори з нагоди вручення дипломів магістрів випускникам факультетів прокуратури,  приватного права та підприємництва, слідчої та детективної діяльності, юстиції, адвокатури та міжнародно-правового факультету.

Учасниками урочистостей стали ректор Університету Анатолій Гетьман, проректор з навчально-виховної роботи та стратегічного розвитку Юрій Барабаш, проректор з навчально-виховної роботи та соціального розвитку Олексій Нестерович, випускник Університету, Народний депутат України Олександр Бакумов, декани факультетів, викладачі та, звісно, випускники і їхні батьки, рідні й знайомі.

Захід розпочався із хвилини мовчання. Сумною традицією вже стало вшанування студентів та випускників Університету, які загинули у російсько-українській війні, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість нашої Батьківщини.

Із вітальним словом до випускників звернувся випускник Університету, Народний депутат України Олександр Бакумов, який з теплотою згадав свої роки навчання в Університеті студентом та аспірантом кафедри конституційного права. Він привітав випускників з важливою подією та побажав їм вдало розпочати свій професійний шлях, успішно рухатися кар’єрними сходинками, не зупинятися на досягнутому, розширювати горизонти наукової та професійної діяльності, стати надійною опорою нашої держави й гордо нести звання випускника Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Ректор Університету Анатолій Гетьман висловив свої щиросердечні вітання випускникам і наголосив на їхній важливій ролі в майбутньому розвитку суспільства. Зокрема, він зазначив:

«Шановні магістри Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, вітаю вас із підкоренням першої важливої життєвої вершини – отриманням диплома про вищу освіту найкращого правничого ЗВО України!

Цей день є особливим і значущим, позаду – складна та вимоглива навчальна програма, теоретичні основи, набуття практичних навичок і розвиток юридичної майстерності. І сьогодні ваша готовність до неординарних дій і відповідальних вчинків не викликає сумнівів, адже ви довели свою стійкість, вмотивованість і патріотизм, продовжуючи навчання під час війни, допомагаючи воїнам і цивільним, долаючи щодня всі страхи і загрози, щоб зараз гордо стояти у цій залі.

За п’ять років ви стали справжніми професіоналами,  здатними захищати права та інтереси людей, забезпечувати справедливість і сприяти розбудові України на засадах демократії та верховенства права. Закликаю  застосовувати свої знання з мудрістю та любов’ю до українського народу. Завжди залишайтеся гнучкими та відкритими до нових знань, продовжуйте навчатися, розвиватися і змінюватися, адже світ права постійно еволюціонує».

Після урочистих привітань кращих випускників Університету було нагороджено грамотами та подяками.

Захід продовжився для кожного факультету в окремій залі. Із найщирішими словами вітань, настановами та побажаннями до своїх студентів звернулися декани факультетів. Вони ж і вручили випускникам очікувані дипломи про завершення навчання і, звичайно, з усмішками та квітами, наповнені новими мріями та сподіваннями зробили спільні фото на пам‘ять.

Університетська спільнота вітає випускників із важливою подією та бажає щасливої дороги в професійному житті. Нехай успішне завершення навчання стане вашим кроком у щасливе майбутнє! Із гордістю несіть звання випускника Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого! Бажаємо вам щасливої долі, а нам усім миру та Перемоги!

В добру путь!