Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Оголошується конкурс на участь у Глобальному семінарі з права та бізнесу 2024 року

Оголошується конкурс серед студентів та випускників Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого на участь у Глобальному семінарі з права та бізнесу 2024 року (2024 Global Law and Business Seminar) у липні 2024 р., що організовується Колумбійською школою права у Нью-Йорку.

Семінар — це тижнева програма професійної освіти, розроблена для юристів у сфері бізнесу та арбітражу, корпоративних менеджерів та інших бізнес-лідерів. Із програмою семінару ви можете ознайомитись за посиланням

Завдяки партнерству Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та Колумбійської школи права цього року студентам Університету надано два місця на семінарі із повним покриттям оплати за навчання та плати за проживання у Колумбійському кампусі. Отримання візи США та транспортні витрати лежать на учасниках.

Задля участі у конкурсі на відбір учасників слід надіслати своє CV та мотиваційний лист координатору проєкту професорці Тетяні Комаровій на пошту t.v.komarova@nlu,edu.ua до 15 січня 2024 р.