Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Випускника Університету, народного депутата України ІХ скликання Олександра Бакумова нагороджено відзнакою «За заслуги перед Університетом»

Ректор Університету Анатолій Гетьман та проректори Юрій Барабаш  та Олексій Нестерович вручили волонтеру, випускнику Університету, а нині народному депутату України ІХ скликання Олександру Бакумову відзнаку «За заслуги перед Університетом».

Олександр Бакумов випускник Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, достроково закінчив аспірантуру в нашому Університеті, а згодом під науковим керівництвом Юрія Барабаша успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук, з 2012 по 2015 рік працював на посаді асистента кафедри конституційного права України.

Є головою підкомітету з питань кримінального законодавства та протидії злочинності Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності.

Неодноразово брав участь та був ініціатором проведення в Університеті Міжнародних науково-практичних конференцій, законотворчих обговорень, виїзних засідань комісій Верховної Ради України в тому числі Тимчасової спеціальної комісії з питань міжнародного гуманітарного права в умовах збройної агресії російської федерації проти України, за участі Олександра Бакумова було відкрито Центр правового забезпечення євроатлантичної інтеграції, який функціонує в структурі Університету.

Вітаємо Олександра з відзнакою та переконані, що попереду у нас багато спільних наукових та законотворчих проєктів на благо України.