У кожному змаганні розкривається справжній дух борця!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У кожному змаганні розкривається справжній дух борця!

Сьогодні ми готові поділитися з Вами підсумками й оголосити результати конкурсу «Найкращий студент Міжнародно-правового факультету».

Університет пишається своїми винятково обдарованими студентами, які досягають високих результатів у вивченні міжнародного права та активно привносять унікальні ідеї й енергію в університетське середовище.

Отож, ми з радістю готові познайомити Вас із юними обдаруваннями, які за результатами цього конкурсу є переможцями та отримали можливість пройти стажування у міжнародній міжурядовій організації та топових юридичних фірмах:

Майнулова Юлія, студентка 4 курсу спеціальності «Право» пройде стажування в українській юридичній фірмі Asters. Ця фірма функціонує з 1995 року та співпрацює з міжнародними компаніями, державними агентствами. Станом на 2022 рік посідає перше місце в списку 50 найбільших юридичних компаній України

Стоцька Олена, студентка 4 курсу спеціальності «Міжнародне право» стажуватиметься у міжнародній міжурядовій організації International IDEA у Бельгії. International IDEA просуває та захищає стійку демократію в усьому світі з огляду на зобов’язання щодо прав людини через політичні знання, розвиток потенціалу, адвокацію та скликання діалогів.

Камерда Алевтина, студентка 1 курсу магістратури спеціальності «Право» має можливість пройти стажування в KPD Consulting, що орієнтовані на бізнес-потреби корпоративних клієнтів в ефективній правовій підтримці.
Компанія є учасником Lexicom (мережі незалежних юридичних фірм Європи), що є запорукою успішного супроводу клієнта у ключових іноземних юрисдикціях.

Квашук Дмитро, студент 1 курсу магістратури спеціальності «Міжнародне право» пройде стажування у юридичній фірмі AGA Partners, котра розуміє специфічні потреби кожного приватного клієнта та надає індивідуальне рішення будь-якої проблеми.

Шановні переможці конкурсу, щиросердечно вітаємо Вас від імені всього університету та студентства. Ваш успіх — великий крок для нашого факультету.

Зауважимо, що конкурс відбувався за ініціативи Ради студентського самоврядування Міжнародно-правового факультету та неоціненній підтримці деканату, зокрема декана факультету Самощенка Ігоря Вікторовича.

Нехай цей успіх буде лише початком вашого великого шляху!