В Університеті відкрито сучасний багатофунціональний коворкінг спейс

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > В Університеті відкрито сучасний багатофунціональний коворкінг спейс

«Сьогодні освіта є не лише правом кожного українця, вона стала особливою цінністю, адже стала об’єктом численних атак ворога та виборюється нашими захисниками так само, як і кожен сантиметр нашої землі, що покладає на кожного учасника освітнього додаткову відповідальність та мотивацію. Попри випробування, які постали перед колективом Університету ми знаходимо в собі натхнення, сили та можливості для розвитку та створення відмінних сучасних умов для навчання, саморозвитку та відпочинку для наших студентів» – відзначив у своєму зверненні ректор Університету Анатолій Гетьман.

У відкритті коворкінгу, також, взяли участь: перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак, проректори Юрій Барабаш та Олексій Нестерович, декан Факультету адвокатури Володимир Шеховцов, представники студентського самоврядування та студенти Університету.

Університетський коворкінг – це сучасний простір для роботи, навчання, відпочинку, проведення заходів освітнього та наукового спрямування.

Простір коворкінгу обладнаний сучасним зональним освітленням та високоякісними аудіосистемами, що створюють атмосферу продуктивності. Кожен, хто переступає поріг цього унікального простору, може насолоджуватися не тільки комфортом, але й передовими технологіями. Доступ до інтернету забезпечений, як для власних гаджетів, так і для стаціонарних комп’ютерів, дозволяючи безперебійно працювати та навчатися в будь-якому форматі.

Коворкінг розділений на функціональні зони, що відповідають всім потребам сучасної освіти та науки. Тут є зони для навчання, самопідготовки та відпочинку, які створені з урахуванням потреб користувачів. Зручні пуфи, настільний футбол та консоль PlayStation створюють атмосферу для відпочинку і творчості.

Крім того, у коворкінгу є спеціальний куточок, де можна не лише долучитися до освітнього процесу, а й поласувати різноманітними смаколиками та насолодитися запашним чаєм чи кавою. Тут кожен може знайти свій спосіб розвитку та реалізації потенціалу.

Запрошуємо абітурієнтів та студентів Університету до локацій Університету!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчати та навчатися!