Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Університет став хабом координації гуманітарної допомоги для цивільного населення та найбільш уразливих соціальних установ й організацій Харківщини

Доброю щотижневою традицією стає адресна підтримка кожного, хто звернувся до нас зі своєю бідою. Кожного разу вдається знаходити нових партнерів та друзів із великим серцем, співчутливим до чужого горя.
За координації ректора Анатолія ГЕТЬМАНА та активної підтримки волонтерів Юрія БАРАБАША, Олексія НЕСТЕРОВИЧА, Володимира ШЕХОВЦОВА вчергове було надано допомогу Харківському міському перинатальному центру, якої він гостро потребував. Цього разу ми забезпечили доставку надважливого вантажу – медикаментів та розчинів для надання допомоги вагітним і немовлятам, які було надано командою благодійного проєкту «Світанок» («Sunrise», «Рассвет»).

Лікарі, молоді та майбутні матусі щиро подякували волонтерам: «Вдячні проєкту «Світанок» за поміч. Це той випадок, коли допомагають не словом, а ділом. У кожного госпіталю свої проблеми, ми звернулися до команди волонтерів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та проєкту «Світанку» й отримали все, чого потребували, – від антибіотиків до препаратів вузького призначення. Цей вчинок неможливо оцінити, ваша підтримка надважлива! Вдячні за логістику, за те, що реагуєте на кожне наше звернення та не залишаєте наодинці з тими бідами, які нам принесла війна».