Можливість навчання в Університеті Бабеш-Боляї в Румунії!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступникам > Можливість навчання в Університеті Бабеш-Боляї в Румунії!

Шановні студенти, Університет Бабеш-Боляї в Клуж-Напоці (посилання на веб-сайт) пропонує українським студентам (бакалаврам та магістрам) безкоштовно продовжити навчання в якості студентів програми академічної мобільності протягом 2022 – 2023 навчального року.

Запит на участь в програмі подається шляхом надсилання файлу, що містить такі документи:

• Заявка на участь із зазначенням обраної спеціалізації та мови викладання згідно з навчальними планами університету;
  • Копія дійсного документа, що посвідчує особу;
  • Документи, що засвідчують статус студента ВНЗ в Україні (посвідка на проживання, студентський квиток у друкованому чи електронному вигляді, виписка з обліку тощо), або декларація про те, що підтверджуючий документ буде представлено найближчим часом.

Документи необхідно надіслати на електронну адресу corina.todea@ubbcluj.ro

Більш детальну інформацію про навчання ви знайдете за цим посиланням

Для отримання інформації щодо подачі заявки та документів, зв’яжіться з Corina Todea за адресою: corina.todea@ubbcluj.ro