Вічна пам’ять і слава Воїну!

Жалоба знову огорнула Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. 27 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку загинув випускник факультету юстиції Університету, головний державний інспектор митного поста «Харків-товарний» Роберт Ситий. Героєві було 26 років.

Роберт народився 11 травня 1998 року. Вищу освіту вирішив здобувати у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, ставши студентом факультету юстиції. Під час навчання був здібним студентом, активно залученим до наукової роботи, людиною з глибоким аналітичним розумом. Доброта, щирість, товариськість – це людські якості, за які особливо любили і поважали хлопця друзі та знайомі.  Після закінчення Університету він працював на Харківській митниці.

У травні 2022 року учорашній студент, єдиний син, не маючи військового досвіду, пішов воювати добровольцем. За цей час встиг побувати майже у всіх гарячих точках. Захищав Харків та Харківську область, був у Бахмуті. Під час повномасштабної війни вступив до аспірантури Університету (кафедра цивільного права) та встиг закінчити перший курс.

Смерть наздогнала його на Запорізькому напрямку. «Розумний, сильний, у нього була неймовірна мотивація та віра в нашу Перемогу! Він кожного дня робив все, щоб її наблизити», — таким Роберт запам’ятався побратимам.

Колектив Університету висловлює щирі співчуття родині, побратимам, друзям, усім хто знав, цінував, поважав та любив Роберта Ситого. Схиляємо голови в глибокій скорботі й вшановуємо пам’ять справжнього патріота і мужнього сина своєї країни!

Вічна пам’ять і слава Герою!

Не пробачимо ворогові жодного втраченого життя. Завжди пам’ятатимемо неймовірну мужність та самовідданість наших героїв. Пам’ять про них житиме вічно у наших серцях та у нашій історії!