uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника
uk0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

VII щорічний конкурс студентських мультимедійних проектів іноземною мовою із застосуванням технології цифрової розповіді “The Tradition of Legal Excellence Since 1804”

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > VII щорічний конкурс студентських мультимедійних проектів іноземною мовою із застосуванням технології цифрової розповіді “The Tradition of Legal Excellence Since 1804”

VII щорічний конкурс студентських мультимедійних проектів іноземною мовою із застосуванням технології цифрової розповіді “The Tradition of Legal Excellence Since 1804” відбувся 26 квітня 2024 року на платформі Zoom.

Організатори заходу – кафедра іноземних мов Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Попри складнощі воєнного часу, обстріли, проблеми з електрикою та мереживним зв’язком, першокурсники доклали величезних зусиль, застосували свій творчий потенціал, щоб університетська традиція продовжувалась і конкурс відбувся за будь яких обставин.

Конкурс, задуманий як захід до ювілею нашого славетного університету, флагмана юридичної освіти в Україні та хранителя традицій відомої правничої школи, відповідаючи на виклики часу та стрімкий розвиток технологій зазнавав трансформацій та змін щодо мети, змісту та наповнення презентацій, а також інструментарію, яким користувались студенти при створенні своїх презентацій: від скромних початків  презентацій PowerPoint до використання можливостей штучного інтелекту, створення цифрових особистих історій, відзнятих, змонтованих та озвучених нашими студентами за допомогою безлічі різних платформ та програм.

Щодо тематики проектів, учасники конкурсу переглянули відео, що охоплює історію конкурсу та відображає зразки робіт минулих років, де присутня атмосфера нашої академічної спільноти та відданість нашому університету. Студенти презентували своє бачення університету з різних перспектив, виражаючи гордість за можливість зануритися в наукову атмосферу, насичену більш як двома століттями історії, де аудиторії стали свідками дискусій відомих вчених, а студентське життя оживає в бібліотеках, спортивних комплексах, гуртожитках, парках та майданчиках нашого прекрасного Харкова. У їхніх презентаціях простежувався студентський гумор, творчість, ентузіазм та новаторський підхід до рішення завдань.

Життя вносить корективи… і презентації про світлі сподівання і перспективи були витіснені дуже проникливими особистими історіями, побаченими на власні очі студентами у їх рідних містах та селах, розповідями,  пронизаними болем, відчаєм, жахом, на жаль, реаліями нашого сьогодення. Глибоко вражені творчістю учасників, організатори вирішили нагородити всіх авторів десяти кращих проектів, оскільки вони мають таку потужну силу, що важко оцінити за класичними критеріями.

Кращими в номінаціях “Modern Legal Education and the Role of Lawyers I Society”  та “New Trends and Challenges in the Legal Profession” визнано роботи: “Modern Legal Education in Ukraine” Кондратенко Маріанни (04-23-06), “Five Biggest Myths about Law School” Лученко Діани та Полушкіної Валерії (04-23-07),  “IT Law Overview” Бекірової Розальє та Толубаєвої Ксенії (18-23-05), “Cyber Law” Андрєєва Романа та Харечко Євгена (18-23-04 ).

Особливо слід відзначити особисті розповіді студентів в номінації “From Shocking to Awakening the Conscience of Humanity”, якими вони мали на меті розповісти на увесь світ про свій біль, про трагедію життя родини, друзів, про жахіття війни, побаченими на власні очі: “Unbroken: Dnipro’s Fight for Survival”  Чалої Марини та Трибо Анастасії (04-23-12), “The Tragedy of Mariupol: a Chronology of War Crimes” Гурченкової Олени (04-23-08), “How One of Terrifying Moments Changed the Life of Millions” Шпильового Сергія( 04-23-12), “Kharkiv: The City That Refused to Surrender” Долгіх Дар’ї (04-23-08), “Shadows of Resilience: Kupiansk in Occupation” Світличної Єлизавети (04-23-08), “The War in Ukraine with My Own Eyes” Руднік Анни (04-23-02).

Глибоко вражені від побаченого, відчуваючи потребу зробити конкурс наповненим справжнім змістом, організатори конкурсу звернулися до учасників та усіх небайдужих долучитися до підтримки Благодійного фонду «Громадянин», що допомагає українським воїнам, які втратили кінцівки. Було запропоновано зробити невеликий донат у розмірі 33 гривні, цифра свідчитиме, що це внесок нашої університетської родини. Наша мета – допомогти їм залишатись Супергероями із суперможливостями в мирному повсякденному житті. Долучайтесь до нашої ініціативи і зробіть невеличкий внесок у нашу Перемогу, за QR кодом на фото!

Щиро дякуємо нашим першокурсникам за активну участь і підтримку наших ініціатив. Віримо, що ваші зусилля, вкладені у створення проектів, привернуть увагу міжнародної спільноти і пробудять їх свідомість, приведуть до створення глобального миру і безпеки, і що у вас буде щасливе мирне майбутнє, а подальші презентаціі будуть наповнені яскравими фарбами і життєстверджувальним змістом.