Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету переможці V National Moot Court Competition on International Humanitarian Law!

13-14 квітня ELSA Kharkiv провели традиційний V National Moot Court Competition on International Humanitarian Law

За результатами змагань переможцями стали команди:

1 місце – “Humanitarian Avengers” у складі Єлизавети Бараницької  студентки факультету юстиції та Андрія Піхурця студента факультету прокуратури;

2 місце – “Довіра” до складу якої входив Володимир Урбанович студент факультету юстиції;

3 місце – “FSDD” у складі Марії Сапельнікової та Ірини Столяр студенток факультету слідчої та детективної діяльності.

Переможцем у номінації “Найкращий оратор” став Володимир Урбанович, представник команди “Довіра”, який пройде стажування у Центрі громадянських свобод

Вітаємо студентів Університету зі здобуттям всіх призових місць на змаганнях та бажаємо нових перемог та здобутків у навчанні.