Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студенти Університету успішно пройшли Міжрегіональний освітній-професійний курс “Державотворець: дії заради змін”.

Курс проходив у м. Дніпро і передбачав інтенсивне спілкування 20 учасників з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Одеської, Луганської, Донецької, Кіровоградської областей із представниками органів державної влади, місцевого самоврядування і громадянського суспільства.

Зокрема, у межах курсу відбулись зустрічі учасників з представниками бізнесу, а також ознайомчі візити до підприємств Дніпра.

Курс відбувся за ініціативи Дніпропетровської обласної військової адміністрації, за підтримки The German Marshall Fund of the United States та за фінансування МХП і уряду Канади.

• Кривний Владислав, студент 1 курсу магістратури, факультету прокуратури;
  • Наталія Холодовська, випускниця факультету прокуратури 2023 року
  • Аліса Тихоненко, студентка 4 курсу факультету юстиції;
  • Свистун Софія, студентка 4 курсу факультету міжнародного та європейського права;
  • Валерія Байсак, студентка 1 курсу факультету міжнародного та європейського права;
  • Шестіріков Назар, студент 3 курсу факультету адвокатури.