Офіційно: станцію метро «Пушкінська» перейменовано на «Ярослава Мудрого»

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Офіційно: станцію метро «Пушкінська» перейменовано на «Ярослава Мудрого»

Дякуємо містянам, які долучилися до обговорень та опитувань щодо ініціативи перейменування станції метро «Пушкінська» на «Ярослава Мудрого». Ваша активна участь, конструктивні думки та аргументи стали ключовими у прийнятті відповідного рішення.

Подяка і депутатам Харківської міської ради та Харківському міському голові Ігорю Терехову за те, що вони прислухалися до думки громади, виважено та відповідально підійшли до цього питання.

Це не просто зміна назви – це черговий крок до декомунізації нашого міста, утвердження історичної тяглости між Харковом і Київською Руссю, зв’язок з традиціями, маркер, який поєднує історію і наше сьогодення та вшанування пам’яті видатного державного діяча князя Ярослава Мудрого.