Відбулося засідання Вченої ради Університету

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Відбулося засідання Вченої ради Університету

Ректор Університету Анатолій Гетьман повернувся з лікування за кордоном до Харкова і вчора провів засідання Вченої ради Університету. Колектив тепло зустрів Анатолія Павловича, побажавши йому міцного здоров’я, невичерпної енергії і сил для підкорення нових вершин разом з колективом Університету.  Загалом відбулася дружня, відверта, дуже емоційна зустріч.

Зазначимо, що він з перших днів війни координував роботу проректорів, завідувачів кафедр, керівників підрозділів щодо забезпечення  життєдіяльності Університету та реалізації навчального процесу. А зараз продовжуватиме це робити, втілюючи у життя нові ідеї та плани.