Вічна пам’ять і слава Герою України Роману Посельському!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Вічна пам’ять і слава Герою України Роману Посельському!

Роман Посельський – випускник Університету, молодший сержант, командир підрозділу Сил ТрО ЗС України.

Роман навчався у школі №9 міста Краматорськ, закінчив Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

21 квітня 2022 року Роман Посельський загинув, захищаючи незалежність нашої країни.

Бувши вірним сином Батьківщини, Роман до останнього подиху боронив майбутнє країни та волю народу. Був справжнім офіцером і командиром підрозділу, виконував разом з хлопцями важкі завдання в самому пеклі війни.

У Романа залишився 17-річний син Родіон, який з гордістю говорить про батька. Уся родина й друзі пишаються загиблим захисником.

В останню путь Романа Посельського провели у Краматорську.

Указом Президента України «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» Роман Васильович Посельський  нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Університетська спільнота висловлює найщиріші співчуття сім’ї, друзям та близьким з приводу непоправної втрати загиблого захисника. Низький уклін родині, яка виховала справжнього патріота.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам’ять і слава Герою України!