Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Вступна кампанія > Оприлюднено рейтингові списки вступників із рекомендацією до зарахування на місця держзамовлення

Сьогодні визначальний день, в кабінетах вступників з’явилася відмітка – «рекомендовано (бюджет)».

Крім того зі списками рекомендованих до зарахування на 1 курс бакалаврату денної бюджетної форми навчання можна ознайомитися на сайті Університету за посиланням.

Ми вітаємо всіх вступників рекомендованих до зарахування на місця держзамовлення Університету. Шлях до НЮУ міг здатися складним, але результат однозначно того вартий!

Ми переконані, що ви зробили правильний вибір, адже здобуття якісної юридичної освіти надасть перевагу кожному незалежно від подальшого професійного розвитку.

Попереду на вас чекають незабутні студентські роки, нові друзі, враження та досягнення, але ще слід зробити один важливий крок. Необхідно до 18:00 2 серпня 2021 року, виконати вимоги для зарахування на місця державного замовлення: подати особисто оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та/або інших документів, передбачених Правилами прийому, а також укласти договір про навчання між Університетом та вступником (за участі батьків або законних представників –для неповнолітніх вступників).

Подати оригінали документів необхідно до відбіркових комісій факультетів/інститутів, які рекомендували вас до зарахування.

Нагадуємо адреси відбіркових комісій факультетів/інститутів:

Інститут прокуратури та кримінальної юстиції: вул. Пушкінська, 106 (доїхати можна автобусом № 289, зупинка біля станції метро «Пушкінська»).

Господарсько-правовий факультет: вул. Пушкінська, 79/2.

Слідчо-криміналістичний інститут: вул. Динамівська, 4 (район Центрального парку культури та відпочинку).

Інститут підготовки кадрів для органів юстиції: вул. Пушкінська, 77 (адміністративний корпус Університету).

Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ: вул. Пушкінська, 84а (Навчально-бібліотечний корпус).

Військово-юридичний інститут: вул. Динамівська, 4 (район Центрального парку культури та відпочинку).

Міжнародно-правовий факультет: вул. Динамівська, 4 (район Центрального парку культури та відпочинку).

Факультет адвокатури: вул. Пушкінська, 84а (Навчально-бібліотечний корпус).

З питань, які у вас виникають телефонуйте на безкоштовний номер 0800311777 – Служба підтримки вступника.