Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Спорт та культура > За організаційної підтримки Університету, будо проведено Відкритий чемпіонат Харківської області з плавання на відкритій воді «KHARKIV OPEN SWIM»

24 липня, за організаційної підтримки Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, будо проведено Відкритий чемпіонат Харківської області з плавання на відкритій воді «KHARKIV OPEN SWIM”

Серед учасників були й студенти нашого Університету, які вибороли призові місця, зокрема:

Станіслав Галуненко (4 курс, Міжнародно-правовий факультет) – 1 місце на дистанції 3000 м у віковій категорії та 2 місце в абсолютному заліку

Данило Литвиненко (2 курс, Фінансово-правовий факультет) – 1 місце на дистанції 500 м у віковій категорії та 2 місце в абсолютному заліку

Володимир Клочко (2 курс, Факультет адвокатури) – 3 місце на дистанції 1500 м у віковій категорії.

Катерина Прищепа (3 курс, Факультет адвокатури) – 2 місце у віковій категорії на дистанції 1500 м.

Також у змаганнях приймали участь викладачі Військово-юридичного інституту Олександр Артюшенко та Віктор Павленко.

Вітаємо учасників із успішним стартом та бажаємо подальших перемог!