НЮУ імені Ярослава Мудрого – Твій шлях до успіху починається тут!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > НЮУ імені Ярослава Мудрого – Твій шлях до успіху починається тут!

Тобі лише 15-16 років? Вважаєш себе звичайнісіньким підлітком на роздоріжжі? Щодня вагаєшся у виборі майбутньої професії? Знай, ти особливий, сміливий, незламний, бо українець, який між повітряними тривогами і запусками ворожих ракет готується до вступу в університет!

Залишається лише прислухатись до своїх бажань і зробити правильний вибір. Якщо мрієш про сучасну професію, яка забезпечить тобі гідне майбутнє і стане запорукою щасливого мирного життя теперішніх і наступних поколінь, то лови момент – обирай право у найкращому юридичному Університеті України!

Держава зараз, як ніколи раніше, потребує кваліфікованих правників, фахівців із міжнародного права, військових юристів, копів, прокурорів, суддів, детективів НАБУ, ДБР, АРМА… Всіх, хто здатен відповідно до міжнародного та українського законодавства, відновити справедливість і змусити понести покарання кожного російського військового злочинця.

Крапку в цій війні після військових і політиків поставлять саме юристи!

Факультети та інститути Університету

Правила прийому до Університету у 2024 році

Адреси розташування та контакти відбіркових комісій факультетів та інститутів

☎️Служба підтримки вступників до нашого Університету – 0800311777