Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо до участі у ХІІ Всеукраїнській науковій конференції «Кримінальний процес очима молодих дослідників»

Кафедра кримінального процесу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого запрошує здобувачів першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти взяти участь у ХІІ Всеукраїнській науковій конференції «Кримінальний процес очима молодих дослідників», яка відбудеться 20 травня 2024 року.

Основні проблеми та тематичні напрями, які обговорюватимуться:

•  Напрям І. Досудове провадження: проблеми застосування норм КПК України в умовах воєнного стану.
  •  Напрям ІІ. Теоретичні основи та практика реалізації конституційних прав людини і громадянина в умовах воєнного стану під час здійснення кримінального провадження.
  • Напрям ІІІ. Правосуддя в умовах збройного конфлікту.

Для участі в конференції необхідно до 15 квітня 2024 року в електронному вигляді електронною поштою: crimproc2023conf@ukr.net надіслати заявку та тези доповіді, погоджені науковим керівником.

Матеріали є прийнятими, якщо Ви отримали про це на e-mail підтвердження Оргкомітету з посиланням на zoom конференцію.

Повна інформація за посиланням

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

+38066-161-29-34 Ганна

+38097-517-75-14 Анастасія