Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Стажування в юридичному бутіку MamunyaIP для студенті Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

Для студентів старших кусів (4-6), які цікавляться правом інтелектуальної власності!

Юридичний бутік MamunyaIP відкриває двері для 2-х стажерів! Можливість отримати практичний досвід та працювати з професіоналами у своїй галузі.

Де? м. Київ. (потрібно частково працювати в офісі біля метро Голосіївська)

Коли? Літо 2024.

Що на вас чекає:
• Підготовка документів до суду, УКРНОІВІ та правоохоронних органів під наставництвом досвідчених юристів та патентних повірених.
• Дізнаєтеся тонкощі та нюанси права ІВ.
• Візьмете участь у підготовці до резонансних судових процесів.
• Часткова робота в офісі біля метро Голосіївська.

Вимоги:
• Ваш рівень англійської має бути не нижче Upper Intermediate.
• Мотивація та прагнення розвиватися у праві інтелектуальної власності.

Що для цього потрібно?
Якщо це про вас, то заповнюйте реєстраційну форму, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист! Найбільш мотивованих чекає співбесіда!

Кінцевий термін подання заяв:
17 травня 2024 р.

Не пропустіть свій шанс на професійне зростання та досвід роботи серед професіоналів!