Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Шановні колеги, науковці, студенти , аспіранти, та всі, хто цікавиться проблемами фінансового права , фінансових ринків!

Кафедра фінансового права рада запросити вас на відкриту онлайн-лекцію професора П’єра-Анрі Конака

професор права фінансових ринків Люксембурзького університету,

виконуючий обов’язки директора Люксембурзького центру європейського права (LCEL),

науковий співробітник Інституту порівняльного та міжнародного приватного права імені Макса Планка в Гамбурзі,

науковий директор Revue Pratique de Droit des Affaires (Legitech),

головний редактор Revue des Sociétés (Dalloz) та співголовний редактор European Company and Financial Law Review (De Gruyter).

Тема лекції – “Союз ринків капіталу (СРК) та фінансові реформи, які необхідно провести в ЄС”.

Будемо говорити про сучасні доктринальні та практичні підходи до створення Союзу ринків капіталу.

Лекція буде проведена англійською мовою із використанням синхронного перекладу.

Модератором заходу виступить Кравцов Сергій,
доцент, кандидат юридичних наук, доцент
Кафедри цивільного судочинства, арбітражу та міжнародного приватного права.

Чекаємо Вас 21 травня о 15:00 у застосунку Zoom

Для участі у заході просимо вас зареєструватися _