uken0 800 311 777 - Служба підтримки вступника

Кафедра цивільного судочинства, арбітражу та міжнародного приватного права

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Кафедри > Кафедра цивільного судочинства, арбітражу та міжнародного приватного права

Цувіна Тетяна Андріївна

В.о. завідувачки кафедри
t.a.tsuvina@nlu.edu.ua

Кандидатка юридичних наук, доцентка

Кафедра цивільного судочинства, арбітражу та міжнародного приватного права утворена як самостійний підрозділ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відповідно до рішення Вченої ради Університету (протокол № 10 від 10.05.2023 р.), введеного в дію наказом ректора № 118-1 від 10.05.2023 р. З початку існування кафедри в. о. завідувачки кафедри призначена докторка юридичних наук Цувіна Т.А.

Кафедра має значний науковий потенціал, на кафедрі працюють  працівники кафедри беруть активну участь у міжнародних та національних наукових проєктах, здійснюють розробку та впровадження сертифікатних програм, займаються підготовкою аспірантів.

Старший лаборант кафедри: Аксьонова Оксана Миколаївна.

Кафедра цивільного судочинства, арбітражу та міжнародного приватного права

вул. Григорія Сковороди 77, каб. 226