Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 25 квітня 2024 р. в рамках просвітницького проєкту «Розслідуємо з НАБУ» на факультеті слідчої та детективної діяльності проведено вебінар «Система електронного кримінального провадження «іКейс»

Спікер старший детектив НАБУ Артем Соболь розповів майбутнім детективам історію, мету, функції і завдання розроблення інформаційно-телекомунікаційної системи досудового розслідування «ІКейс», що забезпечує створення, збирання, зберегіння, пошук, оброблення і передачу матеріалів та інформації (відомостей) у кримінальному провадженні та автоматизує досудове розслідування корупційних злочинів.

Розглянуто правове регулювання і переваги використання в НАБУ, САП, ВАКС та Офісі Генерального прокурора системи «іКейс».

Продемонстровано інтерфейс цієї системи, вигляд модулю «Кримінальне провадження» і його наповнення електронними документами.

Окрему увагу приділено формуванню процесуальних документів в ІТС «іКейс».

Після виступу спікера розгорнулася дискусія між паном Артемом і студентами факультету слідчої та детективної діяльності щодо вразливостей і переваг використання системи іКейс субʼєктами антикорупційної інфраструктури.

Колектив факультету щиро дякує керівництву і старшому детективу НАБУ пану Артему за нові знання щодо інноваційних інструментів боротьби з топкорупцією, а також реалізацію просвітницьких проєктів для студентів!

Зичимо працівникам НАБУ міцного здоровʼя, незрадливої вдачі і успіхів у боротьбі з топкорупцією

Разом до перемоги! Слава Україні!