Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Дискусійна панель “Право на справедливий суд у цивільному судочинстві: виклики та перспективи”

25 вересня 2023 року в межах VII Харківського міжнародного юридичного форуму вже традиційно відбулася панельна дискусія, присвячена проблемам цивільного процесуального права “Право на справедливий суд у цивільному судочинстві: виклики та перспективи”.

Модераторами дискусії виступили проф. Вячеслав Комаров та д.ю.н. Тетяна Цувіна.

Під час заходу виступили: секретар Пленуму Верховного Суду Дмитро Луспеник із доповіддю “Цивільний процес в умовах війни: проблеми правового регулювання та судова практика”, суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Наталія Сакара із доповіддю “Зловживання процесуальними правами та право на справедливий судовий розгляд в цивільному судочинстві”, д.ю.н. Юрій Притика із доповіддю “Санкції в практиці міжнародного комерційного арбітражу”, д.ю.н. Ірина Ізарова із доповіддю “На шляху до забезпечення права на справедливий суд: дослідження національної судової практики”, д.ю.н. Оксана Хотинська-Нор із доповіддю “Українські реалії забезпечення незалежного правосуддя в умовах криз”, к.ю.н. Сергій Кравцов із доповіддю “Право на справедливий суд при розгляді справ міжнародним комерційним арбітражем”, к.ю.н. Оксана Угриновська із доповіддю “Відшкодування шкоди, завданої збройною агресією рф: проблеми правозастосовчої практики та реалізації права на справедливий суд”, к.ю.н. Олександр Снідевич із доповіддю “Перешкоди у добровільному виконанні судових рішень в Україні як порушення права на справедливий суд у цивільному судочинстві”.

В дискусії взяли участь вчені в царині цивільного процесу, судді, адвокати, приватні виконавці, а також аспіранти та студенти.