Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 5 WorkTips для успішної роботи в компанії від керуючої партнерки AGA partners – Амінат Сулейманової

Сьогодні ми поділимося цінними порадами від видатної юристки, Амінат Сулейманової, яка має великий досвід у сфері права та спеціалізується на представництві інтересів клієнтів в міжнародних комерційних арбітражах. Її поради можуть стати справжньою настановою для всіх, хто прагне доcягти успіху в роботі.

Слухайте і запитуйте

:

1. На початку своєї роботи і потім уважно слухай і завжди запитуй, коли щось не зрозуміло. Але спочатку запитай це в Google і Ліга Закон.

2. Поважай себе і те, що ти робиш, твій документ – це твоє дзеркало. Поважай колег і не віддавай їм сиру роботу. Поважай клієнтів, завжди кажи їм правду, навіть якщо вона їх засмутить. Поважай Право, ніколи не ставай на темну сторону.

3. Прийми те, що помилки будуть. Це життя. Прийми це одразу.

4.Іди з місця, де тебе не поважають і ти не щасливий/щаслива😒

5. І головне: стань незамінним – і тоді став умови.

Ми вдячні Амінат Сулеймановій за її мудрі поради і бажаємо всім нашим студентам та читачам досягти успіху в своїй роботі, керуючись цими важливими принципами.

Якщо хочеш бути в курсі подій, щодо практики, стажування та працевлаштування підписуйся на канал практики Університету

.