Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо взяти участь у роботі  науково-практичної конференції «Права людини і демократія».

Кафедра Жана Моне «Поглиблене вивчення цінностей та права ЄС: український контекст» та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого запрошує Вас взяти участь у роботі  науково-практичної конференції «Права людини і демократія», яка проводиться з нагоди Дня Європи, 220-річчя Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та 5-річчя кафедри права Європейського Союзу.

Конференція відбудеться 09 травня 2024 року у гібридному форматі на базі Університету та платформі Zoom.

Для участі в конференції запрошуються науковці, викладачі, докторанти, аспіранти, студенти.

Робочі мови конференції: українська та англійська.

Участь у конференції безкоштовна.

Координатор:

Голова кафедри Жана Моне професор Тетяна Комарова +380505705562

Для участі у конференції необхідно до 19 квітня 2024 р. надіслати на e-mail kafredraeulaw@nlu.edu.ua:

а) статтю або тези;

б) для студентів – рецензію, підписану науковим керівником.

Детальна інформація щодо участі та оформлення матеріалів