Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У березні 2024 року студенти факультету міжнародного та європейського права відвідали Харківський Дипломатичний Клуб.

Вони змогли ознайомитися з історією та метою створення цього клубу дипломатії у м.Харкові, а також з переліком установ тих країн, які представлені постійними членами й його засновниками (а саме, Почесне консульство Республіки Албанії, Федеративної Республіки Німеччини, Словацької Республіки, Республіки Словенії, Генеральне консульство Республіки Польща та ін.).

Заступник директора департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради Юлія Згурська детально розповіла про особливості роботи органів місцевого самоврядування у прифронтовому м. Харкові та більш детально ознайомила з роботою свого підрозділу.

Деканат факультету і студенти щиро висловлюють свою вдячність спікерам та організаторам заходу за надану можливість ознайомитися з роботою в міжнародній сфері, отриманні нові знання та специфіки цих відносин, а також дружні настанови для майбутніх дипломатів.