Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо долучитися до панельної дискусії на тему «Випробування війною: чи витримує міжнародне право перевірку реальністю?»

Сучасний світ постійно випробовується різними викликами та конфліктами, важливо зʼясувати, чи здатне міжнародне право ефективно реагувати на ці випробування. Наша панельна дискусія стане майданчиком для обговорення цієї актуальної теми.

Спікерами заходу стануть:

Петришина Марина Олександрівна – доцентка кафедри державного будівництва НЮУ ім. Ярослава Мудрого

Трагнюк Олеся Янівна – доцентка кафедри права Європейського Союзу НЮУ ім. Ярослава Мудрого

Петришин Олег Олександрович – старший дослідник, учений секретар Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування НАПрН України.

Не втрачайте можливість подискутувати та висловити власну точку зору в обговоренні, поглибити знання та віднайти відповіді на актуальні питання сьогодення.

Дата та час: 29 березня | 17:00

Місце: платформа Zoom, пряма трансляція на офіційних сторінках Ради студентського самоврядування факультету

Реєстрація за посиланням
Чекаємо на зустріч з вами!