Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > У межах Студій публічного адміністрування Факультету юстиції Університету було проведено Всеукраїнське онлайн навчання для учнів шкіл «Булінг у школі: що означає та як протидіяти»

З 5 по 7 грудня 2023 року в межах Студій публічного адміністрування факультету юстиції Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого було проведено Всеукраїнське онлайн навчання для учнів «Булінг у школі: що означає та як протидіяти».

Тренерами на заході стали студенти Університету:
2 – го курсу: Анна Яковенко, Іван Лукашук, Анна Чернишук, Вікторія Восьмачкина, Катерина Мосейчук;
4 – го курсу: Олександр Мацак, Вікторія Ткачова, Єгор Зав’ялов.
У навчанні взяли участь більше 50-ти учнів загальноосвітніх закладів середньої освіти Харківської, Полтавської та Львівської областей.

Захід підготували викладачки кафедри адміністративного права к.ю.н. доц. Ольга Соловйова, к.ю.н. доц. Марина Ковтун, к.ю.н. доц. Ірина Бойко.

За результатами проведених онлайн зустрічей отримали позитивні відгуки та пропозиції нових тематик для обговорення та навчання. Ми захоплюємося ініціативністю та старанністю учнів, які взяли участь у навчанні. Дякуємо всім, хто долучився.

Шановні учні загальноосвітніх закладів середньої освіти, якщо ви бажаєте взяти участь у заходах на вказану чи іншу цікаву для вас тематику, просимо залишати свої побажання за посиланням