Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Асистент кафедри прав людини та юридичної методології Тагієв Акіф став одним з переможців щорічного конкурс «Монографія на грант», який проводить Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

Конкурс «Монографія на грант» – це історія про якісні наукові видання. Щорічний конкурсний відбір, організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Видавничим домом «Гельветика» , допомагає видавати кращі монографії молодих учених, у яких поєднано оригінальність наукової думки, перспективність ідей і, безумовно, авторський талант!

Після конкурсу книжкові полиці поповняться низкою нових українських наукових видань, визнаних експертами, як найкращі!

До числа 12-ти переможців цього року було відібрано і асистента кафедри прав людини та юридичної методології Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тагієва Акіфа . Дослідження має назву «Теорія і практика шиїтського ісламського права»

Вітаємо нашого молодого та талановитого науковця!

Бажаємо нових звершень та нових цікавих досліджень!