Запрошуємо на науково-популярний захід Ніч молодіжної науки-2023 в умовах війни

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Запрошуємо на науково-популярний захід Ніч молодіжної науки-2023 в умовах війни

Мета заходу – популяризація наукових здобутків молодих учених, налагодження співпраці між молодими науковцями, встановлення зв’язків з основними стейкхолдерами та зарубіжними партнерами в умовах війни.

Захід відбудеться 17 травня 2024 р. о 16.30 з прямою трансляцією на сторінці Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представляє доцент кафедри кримінально-правової політики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Наталія Сметаніна

Тему: “Запобігання домашньому насильству в умовах воєнного стану”. Презентація присвячена основним формам, заходам і проблемним аспектам запобігання домашньому насильству в умовах воєнного стану. Доповідачка також розповість про поширені міфи про домашнє насильство і шляхи їх подолання. Проведено авторське опитування, результати якого будуть відображені у презентації.