Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > Студентка Факультету прокуратури – переможниця Конкурсу есе до Міжнародного дня прав людини та 75-ої річниці Загальної декларації прав людини

Софія Огієвич, студентка 1 курсу магістратури Факультету прокуратури, стала переможницею ІІ Конкурсу есе до Міжнародного дня прав людини та 75-ої річниці Загальної декларації прав людини, реалізованого Західноукраїнським національним університетом.

1 призове місце за тематичним конкурсним напрямом «Порушення прав людини в ході збройних конфліктів ХХІ століття» присуджено Софії. Оргкомітет відзначив оригінальність есейних ідей студентки та ґрунтовність її знань в галузі міжнародного права прав людини.

Важливими стали образно-теоретичні поклики Софії до необхідності збереження віри в гідність та цінність людини за будь-яких загроз часу, окреслений нею контур переваг дієвої відданості правам людини перед рефлексіями над новочасними розчаруваннями. Саме за оптимістичної праволюдяної оптики та відповідної про-активної позиції кожної/-ого сьогодення та майбутнє прав людини набувають реалістичного та стають джерелом і силою перетворюючих змін дійсності.

Вітаємо Софію з перемогою та бажаємо нових творчо-наукових успіхів!