Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > За участі науковців Університету проведено 10-ту Школу професійного розвитку для викладачів кримінального права «Нові ідеї в кримінальному праві»

Програма підтримки ОБСЄ для України у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого в рамках проєкту «Сприяння підходам, заснованим на правах людини, у вищій, юридичній та шкільній освіті» організували та успішно провели 10-ту Школу професійного розвитку для викладачів кримінального права «Нові ідеї в кримінальному праві», яка проходила з 4 по 6 грудня 2023 року в місті Києві.

Лекторами школи були члени Робочої групи з розвитку кримінального права Комісії з питань правової реформи при Президентові України:

Юрій Баулін – доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,

голова Робочої групи;

Наталія Гуторова – доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член Робочої групи;

Юрій Пономаренко – доктор юридичних наук, завідувач кафедри кримінального права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член Робочої групи;

Олексій Горох – доктор юридичних наук, доцент кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія», член Робочої групи;

В’ячеслав Навроцький – доктор юридичних наук, професор кафедри теорії права та прав людини Українського католицького університету, член Робочої групи;

Микола Хавронюк – доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія», член Робочої групи;

Катерина Новікова – кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України, координаторка Школи професійного розвитку.

До участі у школі було відібрано 21-го учасника з поміж більш ніж 80 науковців, які надіслали заявки. Успішно пройшли відбір та потрапили на школу два викладачі кафедри кримінального права нашого Університету: к.ю.н., асистент Максим В’юник та к.ю.н., асистентка Валерія Філіпенко . Усі учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Програма Школи професійного розвитку включала практичні та інтерактивні лекції та була орієнтована на сприяння у професійному розвитку молодого покоління науково-педагогічних працівників юридичних закладів вищої освіти та наукових установ України. Науковці, члени Робочої групи з розвитку кримінального права Комісії з питань правової реформи при Президентові України презентували сучасні тенденції в науці кримінального права, дискутували з учасниками Школи про проєкт нового Кримінального кодексу України, особливості імплементації Директив ЄС щодо кримінальних правопорушень, трансформацію системи кримінально-правових засобів, а також інші важливі новації кримінального права та його викладання.

Дякуємо за організацію та участь у заході нашим партнерам, лекторам та учасникам, без яких проведення цього заходу було б неможливим.

Рухаймо юридичну науку разом!