7 грудня 2023 року Факультет прокуратури відзначив свій День народження!

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. > Університет > 7 грудня 2023 року Факультет прокуратури відзначив свій День народження!

7 грудня 2023 року на Факультеті прокуратури у очному та дистанційному форматах відбулися урочистості з нагоди Дня факультету!

З вітальним словом до студентської спільноти та колективу факультету прокуратури звернувся Ректор Університету Анатолій Гетьман.

У своїй промові Анатолій Павлович зазначив, що є випускником Факультету прокуратури – найбільшого на сьогодні структурного підрозділу Університету, який  протягом свого існування досяг значних успіхів, виховав декілька поколінь висококваліфікованих випускників, які прославляють наш Університет в Україні та за її межами! Тому студенти та випускники Факультету – найбільша його гордість! І сьогодні, Університет, як ніколи, пишається  студентами факультету прокуратури, які не залишаються осторонь тяжкої ситуації в нашій країні та проходять службу в Збройних силах України, займаються волонтерською діяльністю або просто для яких головними є ідеали добра, людяності, професіоналізму та справедливості.

З нагоди Дня факультету за багаторічну сумлінну працю ректор Університету нагородив Почесною грамотою Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого заступника декана факультету Романа Таш’яна та оголосив  Подяки ректора диспетчерці факультету Єлизаветі Дягілєвій та секретарю Камілі Гусейновій та дев’ятьом здобувачам факультету прокуратури, які демонструють високі показники у навчанні, проявляють активну громадянську позицію чи захищають нашу Батьківщину.

Від імені керівника Харківської обласної прокуратури з вітальною промовою до колективу Факультету звернувся виконуючий обов’язки начальника відділу кадрової роботи та державної служби Харківської обласної прокуратури Сергій Пономаренко.

Під час виступу Сергій Анатолійович зазначив, що він також свого часу закінчив Перший факультет (Факультет прокуратури) і йому дуже приємно привітати з Днем народження рідний факультет!

За активну співпрацю з підготовки та підвищення кваліфікації прокурорів та з нагоди Дня факультету прокуратури Сергій Пономаренко вручив Подяки керівника Харківської обласної прокуратури наступним викладачам кафедр Університету:

• професорці кафедри методології та прав людини Олені Зінченко,
  • доцентці кафедри кримінального права Олені Євдокімовій,
  • старшій викладачці кафедри кримінального процесу Марині Демурі.

У вітальній промові декан факультету прокуратури Володимир Маринів акцентував, що День Народження – це завжди сімейне, тепле, радісне та по‑справжньому щире свято, на яке збираються найдорожчі люди! Проте, зараз ми повинні пам’ятати про кожного нашого захисника та тих, хто на фронті бореться за незалежність нашої країни! Саме тому, проведення Дня народження та інших заходів на факультеті обмежується стриманістю та родинним колом його учасників.

З нагоди Дня факультету Володимир Маринів відзначив Подяками Декана співробітників деканату та студентів, які беруть активну участь в житті Факультету та Університету!

Захід з нагоди Дня факультету прокуратури завершився проведенням Fresh Quiz та розіграшем призів, де кожен учасник отримав обраний ним подарунок! Висловлюємо щиру подяку видавництву «Право» та асоціації випускників Університету за подарунки, надані для учасників Розіграшу!

Дякуємо захисникам України за можливість навчатися та навчати!